اخراجی ها!

با سرویس سه آمدم پایین!

حالا می فهمم چرا مدیر گروه همیشه در حال آدامس جویدن است! روز! شب! هر ۱۲ ماه سال!

همیشه سعی می کند خودش را خونسرد نشان دهد..ولی مطمینم او هم به زودی به مشکل من دچار می شود. من ادم خونسردی هستم ولی از دعوای دیروز همین طور معده ام درد می کند یک لحظه هم آرام نمی شود...

در دعوای امروز او هم کاملن می لرزید و با تمام قدرتش فریاد می کشید. مدیر گروه در مقابلش کاملن سوسک شده بود و آدامس می جوید ..ولی من امروز هیچ احساسی نداشتم! یک لحظه احساس کردم الان ممکن است سکته کند! اما خودم را بر حق می دانستم و برایم هیچ اهمیتی نداشت...

با سرویس سه آمدم پایین!

منتظر ماندم تا منشی اش زنگ بزند و حکم اخراجم را به من اعلام کند..

دیروز فرم انصراف را دون لود کردم

ولی به سه دلیل انصراف نمی دهم!

اول اینکه روی فرم نوشته (( انصراف/ اخراج))

من همیشه فکر می کردم انصراف یک کار شجاعانه است که با اختیار خود آدم انجام می شود! حتی یکبار می خواستم به منشی گروه بگویم چرا پوشه ی انصرافی ها و اخراجی ها جدا نیستند! ولی کور خوانده ام! در جایی که آدمها هیچ اختیاری ندارند و جبر مطلق است معلوم است که انصراف همان اخراج است! وقتی تو بخواهی انصراف بدهی او روی برگه ات می نویسد اخراج شد! ...هرچند وقتی بخواهی بروی دیگر چه فرقی میکند اسمت در لیست اخراجی ها باشد یا انصرافی ها!

دلیل دوم اینست که این کار باعث خوشحالی قلبی اش می شود و من قلبن این را نمی خواهم!

دلیل سوم اش را خودم هم نمی دانم چیست! لابد باید به خاطر این باشد که من آدم ((متوهم))ی هستم!!! خدایی اش با این فحش جالبش خیلی حال کردم. لابد خیلی در انتخاب این کلمه دقت کرده بود!

ولی خیلی فکر کردم تا فهمیدم من در مورد چه چیزی دچار توهم شده ام! من دچار توهم این شده ام که اختیارم دست خودم است! همین!‌ آره دلیل سوم همین است! توهم!

پ.ن: از بعد از ظهر آرامش عجیبی دارم! خیلی عجیب! یک حس راحتی عمیق ...و با زمزمه ی این آیه به خواب رفتم و از خواب بیدار شدم...((...یخلق ما یشا و اذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون))

/ 8 نظر / 7 بازدید
حميدرضا

سلام. وقتی اختيار نداری خودت رو به دست سرنوشت بسپار و در عين حال تلاش خودت هم بکن...شاد باشی

مجتبی

ببینم! اونجا چه خبره؟! جواب سوالت هم "بله، البته" است!

شهاب

سلام ! بالاخره یه نقد زدم رو فیلم 300 و حاشیه هاش ! دوست دارم نظرت رو بدونم !

مجتبی

آدمهای پر احساس و عاقل خوبند!

مجتبی

اگر چه کلی تعریفمون از عقل و احساس و ... مخدوش هست! بهتر بگم... نظر ما آدمها در مورد عقل و احساس و ... مخدوشه! یعنی خدشه داره

ليلا

فقط می تونم برات دعا کنم که انشاالله عاقبت به خير بشين! :دی

ستاره

من هنوز چندين مرحله از تو عقب ترم ... هر روز صد بار به خودم می گم عمرآ که بخوام ادامه بدم و صد تا دليل هم دارم ولی يه عالمه دليل ديگه هم هست که نمی ذارن تصميم نهاييم رو بگيرم... چرا نمی تونيم از این مرحله گذار رد شيم!

سايه

يه کی به من بگه چه خبره؟