/ 13 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرهاد

ضمناً (لیلا هم گفته) این چه جور عکس گذاشتنه؟ از تو بعید بود. من که خیلی ناراحت شدم. خیلی کار زشتی کردی. می‌دونی چی‌کار کردی؟ عکس مورد نظر روی کامپیوتر خودته! فقط خودت می‌تونی ببینیش! یه سر به سایت TinyPic.com بزن و عکست رو بفرست روش. سه تا آدرس بهت می‌ده. از سومی استفاده کن. درست می‌شه. لینک ما هم که دیده نمی‌شه.

ستاره

بی صبرانه منتظر ديدن اين عکس هستيم!!

يگانه

به همه: بابا خودم می دونم ..ديشب سه ساعت منتظر موندم اين تاينی پيک بالا نيومد منم آخر وقتی لجم در اومدو.... به فرهاد : درست ميبينيد ....اون جمله ای که گذاشتم چندان مناسب لينکتون نبود...

گيل گمش

بر الاغ پيری نشسته ببر گرستنه ای را دانبال می کند... با ارذ مئظرت ببخشيد بابط طعخير . عاپم...

ليلا

حالی برديم از عکس ...

مجتبی

نمی دونم شرایط چه طوریه! اما یه سناریوش اینه که اون آدمه تند حرکت کنه و قبل از اینکه قطع بشه، رد شده باشه! ممکنه یه سناریو هم این باشه که فاصله ی دهنه ی قیچی، تابعی باشه از فاصله اون فرد تا تکیه گاه که اون موقع شرایط فرق می کنه!

setare

ki midooneh on paeen che khabareh shayad ye joor bala oftadan bashe

یاس

من فکر می کنم حتی اگه بند پاره بشه مشکلی نیست ، تو می تونی از کتاب به عنوان چتر نجات استفاده کنی و آروم آروم پایین بیای، در هر حال سعی کن نقش نجات بخش کتاب رو فراموش نکنی!

يگانه

به فرهاد: با وجود استعداد انکارناپذيرتون در طنز بايد بگم ادبيات انتقاديتونو نمی پسندم... به مجتبی: سناريوهای خوبين..ولی در واقع دومی درستره... به ستاره: بالا و پايين ...واسه ی من نه مفهمومی داره نه مهمه... به ياس: من به هرچيز غير مطمينی در زندگی اتکا کنم به اين يکی...